День пам"яті Героїв Небесної Сотні
04.06.2017, 9:39 AM

Українська земля… Земля щедро полита кров’ю її синів. З нашої історії ми бачимо споконвічне прагнення українства до волі та незалежності рідної землі, неньки-України.

20 лютого у нашому закладі було проведено лінійку - реквієм, яку присвятили  всім представникам славетного лицарського роду, гідним нащадкам великих прадідів, у чиїх жилах пульсує гаряча кров і дух героїчних запорожців.

Їх назвали Небесною сотнею – українців які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути народом – джерелом і мірилом влади у власній державі, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей…

Учні читали вірші, присвячені Небесній Сотні, переглядали відео подій того часу та вшанували хвилиною мовчання пам"ять про загиблих

Нашими воїнами пишається весь народ, бо в їхніх серцях горів вогонь любові до рідної країни та велика віра в перемогу. Захищаючи рідну землю від ворога,  вони віддали найдорожче – своє життя. А ми будемо їх пам"ятати!

Переглядів: 270 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0