День української писемності і мови.
11.16.2017, 1:43 PM

9 листопада учні Улянівського НВК прилучилися до святкування Дня української писемності та мови. В рамках цього була проведена інформаційна лінійка "Минуле все, лиш слово вічне", на якій член районного літературного об"єднання "Вир", місцева поетеса Лук"янець Людмила Іванівна, привітала учнів зі святом, прочитала власний вірш "Мова".

Учні та вчителі школи взяли участь у написанні радіодиктанту "Наші пісні". Також учні 5 класу провели літературний флешмоб "Наша мова".

Сподіваємося, що учні НВК ніколи не забудуть про безцінний скарб, джерело вікової мудрості - мову.

У школі буде проведено І етап Всеукраїнського конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, який стартував нв Україні 9 листопада.

Переглядів: 389 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0