День захисника України.
10.18.2017, 10:19 AM

Важким і тернистим був  шлях України із сивої давнини і до сьогоднішніх днів. Протягом віків численні вороги, ніби змовившись, тільки те й робили, що шматували її землі, топтали її простори, грабували її багатства, терзали її серце і душу.

Тому, з метою виховання глибоких і твердих національно-патріотичних переконань, підготовки молоді до творчої праці, до військової служби та захисту своєї Батьківщини, а також з метою виховання мужності, сміливості, наполегливості, дисциплінованості й ініціативності, 12 жовтня у нашому закладі було проведено загальношкільне свято під гаслом «Уклонімося силі нескорених», присвячене Дню захисника України.

Цього дня також згадали своїх предків -  мужніх і відважних козаків, які були під захистом Пресвятої Богородиці, під її чудодійним Покровом. Адже не дарма говорять, що: «Змінюється форма, а дух лишається незмінним…» Тому що наші українські захисники, так як і славні козаки – це гордість народу, відвага, мужність і честь.

На святі були присутні учасники АТО, які не шкодуючи свого життя йшли на зустріч кулям та смерті. Але вони не вважають це подвигом. Для них – це обов’язок перед Батьківщиною, перед дітьми.

Учні 8 класу на чолі з класним керівником, Бакляк Катериною Петрівною, підготували чудове свято з піснями і танцями, зі сценками із життя козаків, а також згадали всіх своїх земляків – героїв. А їх на сьогоднішній день – 41 улянівець.

Зі святом Вас, наші захисники!

Ми знаємо, що перемога буде з нами,
Адже добро завжди перемагає зло,
І будуть в Києві цвісти каштани,

І буде мир, і спокій, і добро.

Переглядів: 321 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0