Новорічні свята
01.13.2017, 1:18 PM

Новий рік! Ці два слова у кожного асоціюються зі святковим настроєм, подарунками, іграми, розвагами. Саме так проходили свята у нашій школі.

Всі учні школи активно готувалися до новорічних свят: виготовляли новорічні іграшки та гірлянди своїми руками, прикрашали вікна витинанками, малювали малюнки та плакати, розучували вірші, пісні, новорічні вітання. Протягом новорічних свят у школі проходила виставка новорічних композицій "Замість ялинки - новорічний букет".

І знову, як і щороку, веселі посмішки, хороший настрій, нові цікаві ролі у Новорічному святі, мелодійні пісні та море позитиву. Більшість учнів приймали активну участь у проведенні Новорічних вистав. А до учнів початкових класів  завітали казкові герої, які розвеселили малечу. Це були актори з Білопільського Центру дитячої та юнацької творчості. За що їм окрема подяка.

А яке ж свято без новорічних подарунків?Цього року, як і завжди на допомогу прийшли приватні підприємці селища, а також директор ТОВ Агрофірми "Вікторія" Бондаренко С.М., який забезпечив подарунками учнів 5 - 11 класів.

Швидко промайнули  святкові дні, а далі на наших учнів чекають  довгоочікувані  зимові канікули.

І у кожного, дорослого і малого, у серці зародилась надія – що в новому році неодмінно здійсняться усі мрії, які ми загадаємо під ялинкою. Адже новорічний час – чарівний, і всі побажання неодмінно збудуться!!!

Переглядів: 353 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0