Новорічні свята
01.04.2018, 2:13 PM

Новий рік - це чудове казкове свято, якого чекають  як дітлахи, так і дорослі.

В Улянівському НВК новорічні дива почалися із святкування Дня Святого Миколая. Учні 5 класу підготували чудову виставу з казковими героями, з піснями і танцями, а також подарунками від Святого Миколая. На святі були присутні учні початкових класів, а також вихованці дошкільної групи. Всі з великим задоволенням спостерігали за казковим дійством, а також із нетерпінням чекали приходу Святого Миколая.

22 грудня до учнів початкових класів завітали казкові гості, які розважали дітлахів і подарували багато приємних емоцій. Були присутні Дід Мороз із Снігуронькою, символ 2018 року - песик, казковий гном та капосна Бабуся Яга. Вони підготували чудову новорічну виставу і допомогли діткам відчути себе у казці. А учні, в свою чергу, порадували гостей своїми піснями і танцями. В кінці свята всі отримали солодкі новорічні подарунки.

28 грудня святкова атмосфера панувала і серед учнів 5 - 11 класів. Цього дня проводились змагання між командами Дідів Морозів та Снігуроньок. Змагання проходили під гаслом "Ми прийшли до вас із казки". Дід Мороз і Снігуронька привітали всіх з Новорічними святами.

Переглядів: 361 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0