Свято Першого Дзвоника
10.07.2013, 9:03 PM

Перше вересня… всі квіти вклоняються в цей день школам, що відкривають свої двері учням. 1 вересня — ніжна, лагідна, турботлива пісня батьківських сердець. Діти переступають поріг дитинства і зазирають у юність, торкаються зрілості. День знань — це всенародне свято, вічно юне, світле, радісне і щире.

Святкові, усміхнені, заспані та дещо збентежені — такими школярі першого вересня повертались за парти. У неділю у всіх навчальних закладах Піщанського району пролунав перший дзвоник. З самого рання учні з квітами приходили на урочисту лінійку до своєї рідної школи.

Звичайно, головними на цьому дійстві були першокласники. Сьогодні школа вперше відкрила їм свої двері. Цього року свої двері до навчання відкрили 18 першокласників . Відтепер на 11 років школа стане для них другою домівкою, а вчителі — друзями, порадниками і вихователями.

На нашій лінійці привітали зі святом голова Білопільської РДА  Юрій Юрійович Гедерим, депутат Білопільської районної ради Пасько Михайло Андрійович та селищний голова Єрмоленко Павло Іванович.

День знань минув так само швидко, як і літо.

Залишається учням побажати успіхів у навчанні, щоб 9 місяців вони радували вчителів та батьків гарними результатами

Переглядів: 474 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0