Вчителю вклоняємось доземно!
10.03.2017, 1:16 PM

Прекрасною осінньою порою в кожну школу приходить  учительське свято. Це час, коли шелестить падолист і снує у полі мереживо бабиного літа, перед вікнами будинків пломеніють мальви, жоржини та айстри, немов дарують весь жар своєї любові нашим вчителям.

В народі кажуть, що письменник живе у своїх творах, скульптор – у створених ним шедеврах, а вчитель – живе у думках і справах своїх учнів. Тому кожна людина з почуттям великої вдячності згадує свою школу і рідних вчителів  все своє життя, адже у кожному прожитому дні у школі було щось неповторне, незабутнє, таке, що залишиться на все життя.

29 вересня учні Улянівського НВК вітали всіх працівників освіти з їх професійним святом. Як завжди святковий настрій захопив усіх із самого ранку. Привітання, побажання та звуки улюблених пісень для вчителів лунали на перервах. Концертна програма для працівників школи була підготовлена учнями школи на чолі з президентом учнівського самоврядування - Головчук Анною. Пісні, танці та цікаві сценки із життя вчителів розважали присутніх. З вітальним словом до своїх колег звернувся директор школи - Мацуєв Олег Михайлович. Також на святі була присутня гостя, в минулому вчитель української мови та літератури, а нині селищний голова - Каштенкова Людмила Петрівна, яка також з радістю привітала освітян зі святом.

Спасибі вам, учителі, за душу відкриту, за ласку, турботу, любов, доброту. Живіть довго-довго, милуйтесь цим світом.

Хай завжди для вас ніжні квіти цвітуть, хай щастям і сміхом наповниться дім. За ваші турботи — низький вам уклін!

Переглядів: 332 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0