З Днем Знань!
08.31.2013, 5:23 PM
Дорогі педагоги, учні та батьки!
Сердечно вітаємо вас з початком нового навчального року та Днем знань!
Після літнього відпочинку навчання знову стає головною справою в житті великої родини педагогів, учнів і батьків. Радісні трелі перших шкільних дзвінків захоплюють школярів в прекрасну країну знань. Ця унікальна подорож - не з легких. Зате вона збагачує інтелектуально і культурно, духовно і фізично, розширює горизонти творчості, розкриває таланти, допомагає правильно вибрати наступні життєві маршрути, стати гідним громадянином рідної країни.

Чим важче «багаж» шкільної освіти, тим потім легше йти самостійним шляхом, здійснювати свої мрії і плани, досягати найвищі цілі в професії і житті.
Світлу дорогу до знань прокладають учням педагоги. Наші педагоги дбайливо зберігають і примножують здобутки вітчизняного народної освіти, талановито впроваджують нові форми і методи навчання. Традиції та інновації - це складові успіху системи освіти.
Незмінною традицією є і повернення в країну знань батьків. Разом з дітьми і вчителями вони знову проходять цей маршрут «від А до Я».

Висловлюємо  глибоку вдячність нашим дорогим вчителям, мамам і татам - за талант, мудрість і любов, за те, що ви не шкодуєте сил, часу та й нервів для хорошої освіти та виховання дітей. Переконані, що ваша беззавітна педагогічна та батьківська праця буде і надалі плідною і буде приносити величезну користь Україні.
Від усієї душі бажаємо вам, яскравих успіхів у навчанні, роботі та житті, міцного здоров'я і великого щастя!

Адміністрація навчального закладу.
Переглядів: 425 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0